Kravky na pašu

Deň otvorených dverí na farme

3. ročník 2024

Farma Krnišov v spolupráci s Obec Kráľovce-Krnišov vás pozývajú na ďalší ročník farmárskej akcie KRAVKY NA PAŠU A STAVANIE MÁJA.

Zažijete radosť Maliny, Černice, Ružani a ďalších nezbedníc, ktoré po zime vybehnú prvýkrát na zelenú lúku. Deti sa môžu tešiť na hry a viaceré aktivity, ako je kŕmenie kravičiek, jazda na koni, skákací hrad, balóny, jazda na traktore…
Čaká vás aj niečo pod zub – kotlíkový guláš, grilované špeciality, lokše, hrušovský lepník z murovanej pece či sladké trdelníky.
Okrem predaja mliečnych výrobkov z našej farmy sme si pre vás tento rok pripravili aj minitrh s domácimi výrobkami.
Vstup ZDARMA. Všetci ste srdečne vítaní!
Pridajte sa k udalosti aj na tomto linku, aby ste náhodou na ňu nezabudli:

2. ročník 2023

Pozývame vás na 2. ročník našej farmárskej akcie KRAVKY NA PAŠU. Zažijete radosť kravičiek, ako po zime vybehnú prvýkrát na zelenú lúku.

Pre deti máme pripravené aktivity, ako je kŕmenie a česanie kravičiek, jazda na koni, skákací hrad, balóny… Ďalej vás čaká malá výstava traktorov, pivko a fantastické jedlo – kotlíkový guláš, hrušovský lepník z murovanej pece, cukrová vata a iné dobroty. Hladní určite neostanete. Vstup ZDARMA. Všetci ste srdečne vítaní! Viac o akcii na našej FB stránke.

 

1. ročník 2022

Máme za sebou prvý ročník akcie "Kravky na pašu", kde sme vám chceli sprostredkovať nespútanú radosť našich kravičiek po vypustení na jarnú lúku.

Na deti čakali aj malé teliatka, kozliatka a tiež malé ovečky. Povozili sa na koníkovi, potešili sa balónom. Brušká sme naplnili jahňacím gulášom a od smädu nás zachránilo čapované pivko a Kofola. Ďakujeme všetkým zúčastneným a veríme, že o rok sa vidíme zase :).